Magneesium  Tauraat
search

Magneesium Tauraat

28,00 €
Kuumakse al. 4.76€

Magneesiumtauraat on magneesiumi ja tauriini kompleks vaimse tervise ja heaolu ning lihaste funktsiooni toetamiseks. Tauriin on väävlit sisaldav aminohape, mida esineb kõige rohkem südamekoes ja ajus. See mängib olulist rolli neurotransmitterite tasakaalus.

Kogus

  •  

Magneesiumtauraat on kõrge biosaadavusega magneesiumivorm, kus magneesiumi elemendi kandjaks on aminohape tauriin. Magneesiumtauraat võib osutuda parimaks magneesiumivormiks kõigile neile, kes soovivad magneesiumi igapäevase tarvitamisega toetada eelkõige oma südant ja veresoonkonda ning alandada või stabiliseerida vererõhku ja veresuhkurt. Magneesiumtauraadis sisalduv tauriin on oluline aminohape, mida organism kasutab sapi tootmiseks, maksa detoksifitseerimiseks ja seedimise toetamiseks. Sellel on magneesiumiga eriline funktsioon, mis muudab need täiuslikuks kombinatsiooniks igapäevaseks toidulisandiks.

Koostisosad: magneesium (magneesiumtauraat), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan)

Kasutamine: soovituslik päevane annus täiskasvanule 3 kapslit. Sobib tarvitamiseks aasta läbi. Sisaldus päevase annuse kohta (3 kapslit):

  • Magneesium (2250 mg magneesiumtauraadist) – 300 mg, 85% NRV* NRV* – päevane võrdluskogus täiskasvanule 
  • Pakendis: 100 taimset kapslit
  • Toodetud Eestis

Säilitamine: hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Netokogus: 85g (100 taimset kapslit) NB! Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist. Soovitatavat päevast annust mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

48458
Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet