MAGNEESIUM GLÜTSINAAT
search

MAGNEESIUM GLÜTSINAAT

19,00 €
Kuumakse al. 3.23€
Magneesiumdiglütsinaat imendub kergesti –see on parima omastatavusega magneesiumivorm, mis erinevate uuringute põhjal sobib kasutamiseks peamiselt lihaskrampide, unetuse ja rahutuse korral. Samuti on see vorm parim üleüldise magneesiumipuuduse leevendamiseks.
Kogus

Magneesiumglütsinaat moodustub elementaarsest magneesiumist ja aminohappest glütsiin. Meie keha kasutab seda aminohapet valkude ehitamisel. Seda esineb ka paljudes valgurikastes toitudes, näiteks kala, liha, piimatooted ja kaunviljad. Glütsiini kasutatakse sageli iseseisva toidulisandina une parandamiseks ja mitmesuguste põletikuliste seisundite, sealhulgas südamehaiguste ja diabeedi raviks. Magneesiumdiglütsinaat imendub kergesti – see on parima omastatavusega magneesiumivorm, mis erinevate uuringute põhjal sobib kasutamiseks peamiselt lihaskrampide, unetuse ja rahutuse korral. Samuti on see vorm parim üleüldise magneesiumipuuduse leevendamiseks. Koostisosad: magneesium (magneesiumdiglütsinaat), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan) Kasutamine: soovituslik päevane annus täiskasvanule 3 kapslit. Sobib tarvitamiseks aasta läbi. Sisaldus päevase annuse kohta (3 kapslit):
  • Magneesium (1500 mg magneesiumtsitraadist) – 300 mg, 85% NRV*
NRV* – päevane võrdluskogus täiskasvanule Säilitamine: hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Netokogus: 60 g (100 taimset kapslit) NB! Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist. Soovitatavat päevast annust mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
47652
Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet