Klorella tabletid
search

Klorella tabletid

8,00 €
Kuumakse al. 2.72€

Klorella e chlorella on üherakuline magevee rohevetikas, mis sisaldab rohkelt klorofülli, proteiini ja vitamiine, ning märkimisväärselt rauda ja kaltsiumi. Suurepärane toidulisand sportlastele ja on hea organismi tugevdamiseks. Klorella nimi tuleneb suurest klorofülli sisaldusest – 3-5%, seda on rohkem kui ühelgi teisel taimel. Klorella püüab kinni raskemetalle ja aitab neid kehast eemaldada (uraani, baariumit, plutooniumit, dioksiine, elavhõbedat ja kaadmiumi). Orgaaniline toode! 

Kogus

Klorella sisaldab kõiki kaheksat aminohapet, mida täiskasvanud inimese organism ise ei suuda sünteesida. Klorellas leidub rohkesti ka mitmesuguseid vitamiine. Klorella saame ära kasutada peaaegu sajaprotsendiliselt, samal ajal kui enamikest põllukultuuridest suudame kasutada vaid poole. Koostis: 100% Chlorella.

Toitumisalane teave (100g sisaldab keskmiselt): energiasisaldus 1370kJ/326kcal, rasvad12,4g (millest küllastunud rasvhapped 0,95g), süsivesikud 17,3g (millest suhkrud 0,4g), kiudained 2,1g, valgud 57,5g, sool 0,05g. RDA: 4g.

1931
Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet