Hiina kedristõlvik e korditseps pulber toidulisand
search

Hiina kedristõlvik e korditseps pulber toidulisand

15,00 €
Kuumakse al. 5.1€

Hiina kedristõlvikekorditseps- Cordyceps sinensis - on olnud kasutusel Hiinas ja teistes Aasia piirkondades juba üle 1500 aasta energia taastaja ja elukvaliteedi parandajana. Hiinlased ütlevad seda ebatavalist seent iseloomustades, et ta on "talvel uss, suvel rohi". Kaal 100g / 159€ kg

Kogus

Hiina kedristõlvik e korditseps sobib inimesele kes soovib suurendada vastupidavust ning taastada energiat ja elujõudu. Kedristõlvik on toidulisand, mis saadud kuivatatud seene viljakehast.

Kedristõlvik sisaldab polüsahhariide, rikkalikult aminohappeid, polüpeptiide, vitamiine (B1, B2, B12-, E ja K), erinevaid mikroelemente (P, Se, K , Ca, Mg, Mn, Fe, Na, Cu, Zn, Al, Si, Cr, V, Ni, Sr, Ti, Mo), superoksiid dismutaasi (SOD). Ülemaailmse tähelepanu saavutas kedristõlvik 1993. aastal, kui Hiina sportlased purustasid üheksa kesk- ja pikamaajooksude rekordit Stuttgarti maailmameistrivõistlustel Saksamaal. Pärast seda sai Cordyceps sinensis sünonüümiks tulemuslikkuse tõstmisel ja üheks enim müüdud toidulisandiks tegevsportlaste seas. Algselt küll vaid eliitsportlaste poolt omaks võetud, on korditseps avastatud ka aktiivsete inimeste poolt erinevatelt elualadelt, kes soovivad suurendada mitte ainult vastupidavust, vaid ka energiat ja elujõudu. Kedristõlvikute perekond kuulub tungalteraliste sugukonda helekottseentelaadsete seltsi kott-seente hõimkonda. Tegu on parasiitorganismiga ja enamik selle perekonna esindajaid kasvab putukavastsetel või tõukudel. Kasutamine: Ööpäevaseid piirkoguseid pole tootele seatud, võib kasutada pikaajaliselt. Soovitame alustada 2 korda päevas, ¼ tl hommiku- ja õhtusöögi ajal suurendades kogust 2 tl päevas segatuna jogurtisse, müslisse või smuutisse.

241
Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet