Kurkum + Vitamiin C kapslid 60tk
search

Kurkum + Vitamiin C kapslid 60tk

8,30 €
Kuumakse al. 2.82€

Kurkumit on kasutatud juba tuhandeid aastaid ravimina erinevate haiguste vastu. Kurkumil on bakterivastased ja valuvaigistavad omadused.

Kogus

Kurkum + Vitamiin C kapslid 60tk

Kurkum tundub nime poolest olevat pigem tegelane mõnest võõramaisest muinasjutust, on see tegelikult põnev lõunamaine vürts, mida ka eestlased kindlasti võõrastama ei peaks. Sel kaunil kollasel pulbril on imettegevad omadused, millest me igapäevase tarbimisega suurt kasu võiksime lõigata. Kurkum ehk kollajuur on Lõuna-Aasiast pärit ingveri sugulane (nimetatakse ka kollaseks ingveriks), mis kuulub ka vääramatult idamaise karri koostisesse. Kurkumi aktiivaineks on kurkumiin, võimsate raviomadustega aine, mis on maksa toonust tõstvate superkangelaste hulgas.  Kurkumiin on tugev antioksüdant. Taimes on bioflavoniid – see on võimas looduslik antibiootik. 

Võib soodustada: *Seedetrakti ja maksa tööd *Kolesterooli vähenemist veres *Trombide tekke protsesside peatamist * Immuunsüsteemi tugevnemist  Võib olla abiks erinevate põletike ja kasvajate peatamisel ning astmaatiliste sündroomide profülaktikas 

1kpl sisaldab: kurkumi vürtsipulber - 400mg; RDA 

Kasutamine: 1kpl päevas

Kui olete rase/rinnaga toitev ema või kasutate arsti poolt välja kirjutatud ravimeid, konsulteerige enne oma raviarstiga.

19288
Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet