Kõrvasprei aaloe ja teepuuõliga Otosan® 50ml
search

Kõrvasprei aaloe ja teepuuõliga Otosan® 50ml

9,15 €
Kuumakse al. 3.11€
Otosan® kõrvasprei liigse kõrvavaigu tekkimise ennetamiseks Otosan kõrvasprei on innovatiivne toode, mis võimaldab puhastada kõrvu igapäevaselt delikaatsel kuid efektiivsel viisil. Eriti kasulik igapäevaseks põhjalikuks kõrvakanali puhastamiseks, ennetamaks vaigutroppe, vilisemist kõrvades, müratundlikkuse suurenemist, lukus kõrva tunnet.
Kogus

Orgaaniliste taime ekstraktidega Otosan® kõrvasprei tagab puhtamad ja tervemad kõrvad eemaldades üleliigse kõrvavaigu kõrvakanalist ja sagedasel kasutamisel ennetab selle tekkimist. Väga tõhusad koostisosad Kõrvasprei ei sisalda kunstlikke värvi- ega säilitusaineid garanteerides maksimaalse tolerantsuse. Kõrvaspreis on kombineeritud soolalahuse tõhus puhastav toime ja teepuuõli antiseptiline toime. Aloe niisutav toime kombineerub teiste orgaaniliste taimeekstraktide omadustega: Sidrun oma silmapaistva puhastava toimega, kummel ja saialill rahustava toimega ja kassinaeris pehmendava toimega.
  • Puhastus: isotooniline soollahus, sidrun
  • Põletikuvastane, antibakteriaalne: teepuuõli
  • Pehmendav, rahustav: aloe vera, saialill, kummel
Millal kasutada Otosan® kõrvasprei aitab hoida kõrvahügieeni ja ennetada kõrvavaigutroppide tekkimist. Soovitame kasutada igapäevaselt. Kõrvaltoimed Ei ole teadaolevaid kõrvaltoimeid Mis on kõrvavaik? Kõrvavaiku toodavad vagunäärmed ja rasunäärmed kuulmekanalis. Selle eesmärk on kaitsta kuulmekanalit, määrides ja niisutades seda pidevalt, et tagada delikaatne füsioloogiline tasakaal. Kõrvavaik aitab ennetada väliste saasteainete ja tolmu sisenemist kuulmekanalisse. Tavaliselt liigutab nahk vaiku kõrvast välja. Vahel võib kõrvavaik tekitada probleeme. Miks nii? Kui rasunäärmed toodavad liiga palju vaiku, kui kuulmekanal ei ole piisavalt libestatud, ummistub naturaalne puhastusmehanism, mis muudab vaigu väljutamise võimatuks. Vees vaik paisub ning ummistab kuulmekanali, mis tihtipeale viib vaigutroppide tekkimiseni, mis omakorda tekitavad väga ärritavaid sümptomeid nagu kuulmise kadu, vilisemine, sumisemine kõrvades, valu ja isegi pearinglust. Sellistel juhtudel tuleks vaigu eemaldamiseks vältida valede vahendite nagu vatitikkude kasutamist, sest nende kasutamine võib teha asja hullemaks lükates vaigu sügavamale. Keda see probleem kõige rohkem puudutab? Lapsed Tihtipeale juhtub, et laste rasunäärmed on väga aktiivsed ja toodavad üleliigset vaiku, mis kogunedes tekitab kõrvatroppe. Vanemad inimesed Ea kasvades muutuvad näärmed vähem aktiivseks ja toodavad kuivemat vaiku, mis ei suuda nii hästi kõrvast välja liikuda ja selle tulemusena koguneb kuulmekanalis. Kuulmisabivahendite ja kõrvaklappide kasutajad Inimestel, kes kasutavad kuulmisabivahendeid või kõrvaklappide kasutajatel on keerulisem kuulmekanalit puhtamana ja vaigust ning mustusest vabana hoida. Ujujad ja sukeldujad Vesi võib kuulmekanalisse sattudes vaiku paisutada ning sellega tekitada ummistuse. Õhus reisijad või mägedes aega veetvad inimesed Nendele inimestele mõjub korduv õhurõhu vahetus. Rõhk võib tekitada mitmeid häirivaid sümptomeid eriti kui kõrvatropid on juba tekkinud. Kuidas ennetada üleliigset kõrvavaigu tekkimist? Otosan Sprei regulaarne kasutamine on efektiivne nii üleliigse vaigu eemaldamiseks kui selle tekke ennetamiseks.
44569
Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet