MSM pulber toidulisand
search

MSM pulber toidulisand

5,90 €
Kuumakse al. 2.01€

MSM - pulber (metüülsulfonüülmetaan) on toidulisand. MSM (metüülsulfonüülmetaan) on vesilahustuv, orgaaniline väävliühend. Looduses leidub MSM-i vihma- ja järvevees ning värskes toidus. MSM muudab glükoosamiini bioloogiliselt aktiivseks aidates tal jõuda liigeskõhredeni. 

Kaal 200g / 37.50€kg

Kogus

MSM on väävli vorm, mis on organismis sisalduv põhikomponent kollageeni, elastiini, kõhrede ja keratiini moodustumiseks. Annab paindlikkust ja tugevust lihastele, luudele, liigestele, sisemistele membraanidele ning peamiselt nahale, juustele ja küüntele. Looduslik väävel on „ilu mineraal“, ta hoiab juuksed läikivad, naha sileda ja jume noorusliku. Uurimustulemused näitavad, et paljudel inimestel on organismis väävlipuudus ning see kasvab vanusega. MSM aitab taastada naha elastsust ning annab energiat. Tõstab rakkude läbilaskvust, mistõttu toitainete ja hapniku imendumine paraneb ja toksiinide ja jääkainete väljavool kehast kiireneb, seob osasid raskemetalle, et nad väljuksid kehast. MSM aitab säilitada normaalset PH taset – väävel on insuliini põhikomponent, mis mängib olulist rolli süsivesikute ainevahetuses. Annustamine: 2-3 korda päevas 2-5g näiteks vette või C-vitamiinirohke mahla hulka segatult. Soovitavalt alusta väikesest kogusest näiteks 1g (1/4 teelusikatäit klaasi vee kohta) päevas vähehaaval annust suurendades. Võid annust suurendada kuni 2 teelusikatäieni päevas. Tedaolevalt ei esine MSMi sissevõtmisega mingeid kõrvaltoimeid. MSM on äärmiselt ohutu. Arvukad toksikoloogilised andmed tõestavad, et seda võib tarbida suurtes doosides pika aja vältel. Koostis: 100% metüülsulfonüülmetaan.

Koostis: 100% Metüül Sulfonüül Metaan pulber. MSM (metüülsulfonüülmetaan) on vesilahustuv, orgaaniline väävliühend. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarvitada peale kehtivusaja lõppu. Säilitada kuivas, toatemperatuuril. RDA: 15g.

225

Teile võib meeldida ka

Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet