Massaažirullik
search

Massaažirullik

15,15 €
Kuumakse al. 5.15€
Massažirullik sobib väga hästi massaažiks, taastusravi harjutusteks, võimlemiseks ja stressi maandamiseks. Leevendada oma lihasvalusid ja -pinget ja/või tugevdada oma lihaseid. Sobilik ka sportlasele.
Kogus

Paku oma kehale lõõgastavat massaaži! Seda saab kasutada nii peale sporti lihashoolduse eesmärgil, kui ka igapäeva tööst ja tegevustest tulenevate lihaspingete leevendamiseks.  Kasutatakse lihaste lõdvestamiseks ja pinge vähendamiseks, kui ka lihaste tugevdamiseks. Saab kasutada nii massaažiks kui ka käte osavust parandavate harjutuste tegemiseks. Müügil ühekaupa. Kui soovid teha kahele jalale või käele korraga, osta kaks massaažirulli.
  1. See mustriga rull on hea massaaži- ja teraapia abivahend. Sobib nii massaažis, sportlikus taastusravis kui ka füsioteraapias.
  2. Masseerib sügavalt, leevendades valu. Sügav lihaskoe massaaž.
  3. Parandab ja stimuleerib vereringet, lümfe, soodustab ainevahetust, lõdvestab pinges lihaseid ja liigeseid, leevendab lihaste valu, aitab lõõgastuda, vähendab stressi, tõstab une kvaliteeti ja võib parandada sooritusvõimet.
  4. Massaažirulliga harjutusi tehes tugevdad käte ja jalgade lihaseid ja parandad koordinatsiooni ja painduvust.
  5. Sobib nii tavainimesele kui ka sportlasele.
  6. Lihtne puhastada ja hoiustada ning kerge kaasa võtta.
  7. Saab kasutada jalgadel, kätel, õlgadel jne.
Toodet on võimalik kasutada  kas soojalt või külmalt (vastavalt vajadusele). Soojalt kasutamiseks hoida toodet umbes 10 min soojas vees, külmalt kasutamiseks hoida külmikus. Toote kogupikkus:   16,5 cm, Massaaži osa pikkus:  11,8 cm Diameeter: 4,5 cm
35166
Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet