Magnet-turmaliini seljavöö Suurus L (116x14cm)
search

Magnet-turmaliini seljavöö Suurus L (116x14cm)

48,80 €
Kuumakse al. 8.3€

Soojendav magnet-turmaliini seljavööBeež(Registreeritud meditsiiniseade)

Magnet-turmaliini seljavöö toime põhineb magnetite ja infrapunakiirte toimel. Soojendav materjal sisaldab hinnalisi mineraale:turmaliin(poolvääriskivi/mineraal) jagermaanium(kristalliline mineraal). Nanotehnoloogiline toode.
Kogus

Turmaliin ja germaanium vallandavad inimkeha temperatuuri mõjul soojenedes infrapunakiiri. Infrapunakiired on nähtamatud, füsioloogiliselt aktiivsed elektromagnetlained, mis tungivad naha all 4 sentimeetri sügavusele. Selle tulemusena tekib resonantsneeldumise efekt, mis soodustab siseorganite ja soonte silelihaste lõõgastumist, energeetilised meridiaanid aktiveeruvad, sooned laienevad, paranevad vere- ja lümfiringe, tõuseb vere hapnikusisaldus, aktiveerub rakuenergeetika, korrastub närvisüsteemi töö, tugevnevad rakkude immuunfunktsioonid, samuti avaldub massaažiprotseduuridele, punktmassaažile, moksasigaritega bioloogiliselt aktiivsete punktide mõjutamisele ja nõelravile omane toime.
 1. Kasvab organismi loomulik jõud.
 2. Paraneb vereringe nimmepiirkonnas.
 3. Paraneb nimmepiirkonna ja organite hapnikuvarustus.
 4. Aktiviseerub nimmepiirkonna toitainetega varustamine.
 5. Paraneb immuunsus.
 6. Kaob närvide kokkupigistamisest ja selgroolülide nihkumisest tulenev valu.
 7. Kaob ärritus.
 8. Kaob närvipinge.
 9. Vaibub seljalihaste venitusest tingitud valu.
 10. Paraneb meeste suguvõime.
Vöö kasutamisel ei kao mitte ainult valu ja põletik, vaid paraneb ka organismi immuunsus, mis on äärmiselt oluline. Võtab tõhusalt ära valu, mis on tingitud närvide pitsumisest ja selgroolülide nihkumisest. Taastab selgroolülide vahelise vedeliku ja koe. Seljavöö kasutamisega kaasnevaks positiivseks kõrvalmõjuks on ka nahaaluse rasvkoe ladestuste vähenemine kõhul, vöökohal. Soovitatakse kasutada nimmevalude, seljalihaste venituse, selgroosonga korral. Samuti soovitatakse sportlastele ja inimestele, kelle selgroole langeb suur koormus. Vöö on väga kasulik neile, kes on külmakartlikud, samuti nimmepiirkonna selgroosonga, hüperostoosi ja artriidi puhul. Magnetravi: Vöö sisse on õmmeldud magnetid, mis keha akupunktuuri punkte mõjutades stimuleerivad verevarustust ja alandavad valuretseptorite aktiivsust. Kasutusjuhend: Panna vöö peale (turmaliiniga pool peab olema tihedalt vastu nahka), ravitoime sõltub vöö ja naha kontaktist, mida tihedamalt vöö on vastu nahka, seda tugevam on toime. Kasutada kaks korda päevas kolm tundi korraga. Ärge kasutage magnet-turmaliini seljavöö uneajal. Kui pärast vöö kasutamise algust tekib nahal kõrvetustunne, siis see on normaalne nähtus ega kahjusta nahka. Piirkondades, kus vööd kasutatakse, võib nahk punaseks tõmbuda. Punetus ja kõrvetustunne on normaalsed nähtused. Pärast vöö ära võtmist kaovad need nähtused mõne tunni pärast. Punetuse vältimiseks võib lühendada vöö kasutusaega. Vastunäidustused:
 • Vööd ei või kasutada rasedad, lapsed ega raske entsefalopaatiaga haiged, samuti ei või vööd kasutada verejooksu korral.
 • Vööd ei või kasutada nahavigastuste korral.
 • Vööd ei tohi kasutada inimesed, kelle organismi on paigutatud elektroonilised aparaadid või metallist toed. Ettevaatlikult peavad vööd kasutama inimesed, kellel on allergiakalduvus.
 • Pehmete kudede vigastuse korral kasutage vööd alles pärast 24 tunni möödumist.
 • Ärge laske vööl kokku puutuda muude magnetite ega mineraalidega, et vältida magnetiseerumist.
Soovitused hooldamiseks:
 • Pesuvee temperatuur ei või olla üle 40°, väänata väga ettevaatlikult, mitte triikida ega valgendada.
 • Mitte kuivatada lahtise tule kohal ega kõrgel temperatuuril.
 • Pesta puhtas vees, vööd ei tohi liiga kaua vees hoida. Pesta vööd kergelt 10–15 minuti jooksul. Mitte kasutada pesupulbrit, valgendajaid ega seepi. Keelatud on vööd leotada.
 • Hoida otsese päikesevalguse eest.
Lõpp seljavalule!
30906
Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet