Kutsume Haabersti tervisepäevale

Oct 7, 2011

Haabersti tervisepäevHaabersti Linnaosa Valitsus korraldab 08. oktoobril Haabersti Vaba Aja Keskuses (Ehitajate tee 109A/2) Tervisepäeva. Tervisepäeva eesmärk juhtida inimeste tähelepanu oma elustiilile ning tõsta nende teadlikkust toitumisest ja liikumisest. Kohal on ka Eesti Sojaliit, õpetame kuivatama puuvilju ja marju kuivatiga, mida saab kohapealt osta. Lisaks õpetatakse valmistama taimepiima, jogurtit ning kõike seda saab ka kohe maitsta. Kohapeal on võimalik osta kõiki tarvikuid jogurtite jm valmistamiseks. Loosi läheb spetsiaalne jogurti valmistamise masin! Haabersti Tervisepäeva programm: III korruse väikeses saalis

  • 11.15-12.00 Lasteteater Rafi „Südame kolm soovi”.
  • 12.30-16.15 Terviseseminar „Tervis meie kalleim vara!“
  • 12.30-13.15 "Kuidas tugevdada immuunsüsteemi ja seista vastu külmetushaigustele?“- toitumisspetsialist Kaupo Ole (eesti keeles)
  • 13.15-14.00 "Kas Tallinna Vesi on tervislik?" – Urmas Muinasmaa ja Riho Sobi, Tallinna Vesi AS (eesti keeles)
  • 14.30-15.15 „Magnetravi efektiivsus närvi- ja liigesevalude korral“ - füsioterapeut Oleg Lazarev (eesti keeles)
  • 15.30-16.15 „Magnetravi efektiivsus närvi- ja liigesevalude korral“ - füsioterapeut Oleg Lazarev (vene keeles)
III korruse treeningsaalis
  • 14.30 Aime Klubi Pilatese treening (treener Aime Jaanisoo). Pilates on lihtne ja tõhus treening, mis sobib ka algajatele ja täidlastele. Trennis on nii venitust kui ka süvalihaste treeningut, õpitakse "5 tiibetlase" harjutusi.
  • 15.30 Aime Klubi Shindo treening (treener Aime Jaanisoo). Shindo on Jaapani venitustund, mille eesmärk on keha ja meele vabastamine sinna kuhjunud energiablokkidest. See on tund iseendale. Hea võimalus lõdvestuda tänapäeva kiires elutempos, tulemuseks sisemine tasakaal ja parem enesetunne.
III korruse suures saalis
  • 11.00-17.00 Tervisemess. Tervislike toiduainete degusteerimine ja müük. Erinevate tervisetoodete ja –teenuste tutvustused, tervisenäitajate mõõtmised ja analüüsid ning nõustamine. Kohal on: Mahtra Perearstikeskus, Axellus OÜ, A.Vogel, Elamed Medical, Zepter Eesti OÜ, Sallum OÜ, Dermoshop OÜ, Deniels ja Ko, Aura Vision, Kadarbiku Köögivili OÜ, Eesti Sojaliit, Söödi Talu jt. Kell 14.00 on tervisemessil suur loosimine aktiivsetele osalejatele. Peaauhinnaks kodukinokeskus.
Ujulas (II korrus)
  • 12.15 ja 14.30 basseiniseansid. Kavas AquaFit treening (treener Ave-Riin Sepp), muusikaline teraapia, sportlikud veemängud ja üllatused.
Lasteteatri etendusele, seminaridele, näidistreeningutele ja basseiniseanssidele on vajalik eelregistreerimine (nimi, vanus) telefonidel: 640 4800, 640 4860 või e-maili aadressil Age.Tamm [ät] tallinnlv.ee NB! Lasteteatri etendusele on 5.10 seisuga kohad täis! 12.15 basseiniseansile on vabu kohti vaid meestele. Üritus on TASUTA! Aktiivsetele osalejatele auhinnad!