Spray B-Complex, 25ml
search

Spray B-Complex, 25ml

14,00 €
Kuumakse al. 4.76€

Valens B-vitamiide kompleks, spreivitamiin, 25ml

Suurepäraste imenduvusega B-vitmiinide kompleks kogu B-grupi vitamiinide spektriga. Apelsinimaitseline suukaudne sprei „Spray“, 120 pihustust!

Kasutamine:soovituslik päevane annus täiskasvanule 4 pihustust päevas suhu või põse siseküljele. Enne kasutamist loksutada!

Kogus

B-vitamiinid on vajalikud: • Põhitoitainete ainevahetuses organismi energiaga varustamiseks. • Asendamatud närvisüsteemi normaalseks funktsioneerimiseks. • Vajalikud seedeelundkonna lihaste toonuse säilitamisel. • Tähtsad naha, juuste, silmade, suu ja maksa tervise tagamisel. Peamiste B-rühma vitamiinide funktsioonid on järgnevad: B1-vitamiin  toetab närvirakkude funktsioneerimist. Puuduse peamiseks sümptomiks on väsimus. B2-vitamiin puudusel tekib kiirelt paljunevates rakkudes energia puudus (nahas ja limaskestades). B2 on vaja küünte, naha ja limaskestade terviseks ja juuste normaalseks kasvuks. B3-vitamiin on oluline süsivesikutest energia vabastamiseks. Puuduse sümptomiteks on unetus, depressioon, ärevus, lihasnõrkus. B5-vitamiinil  on väga oluline roll rasvadest ja süsivesikutest energia tootmisel. B5-vitamiin toetab närvisüsteemi tervist ning aitab kaasa mälule ja õppimisvõimele. B6-vitamiini puudus takistab kehas õnnehormoonina tuntud serontoniini tootmist. Ta on olulise tähtsusega hormoonide tasakaalu ja immuunfunktsiooni säilitamisel. B6, B12 ja foolhape toetavad kehas toimuvat olulist protsessi metüülimist, mis on vajalik kõikide närvivahendusainete tootmisel.
19286
Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet