MSM tabletid 300tk
search

MSM tabletid 300tk

16,00 €
Kuumakse al. 5.44€

MSM – pulber (metüülsulfonüülmetaan) on toidulisand. MSM (metüülsulfonüülmetaan) on vesilahustuv, orgaaniline väävliühend. Looduses leidub MSM-i vihma- ja järvevees ning värskes toidus. MSM muudab glükoosamiini bioloogiliselt aktiivseks, aidates jõuda liigeskõhredeni. 

Kogus

MSM on väävli vorm, mis on organismis sisalduv põhikomponent kollageeni, elastiini, kõhrede ja keratiini moodustumiseks. Annab paindlikkust ja tugevust lihastele, luudele, liigestele, sisemistele membraanidele ning peamiselt nahale, juustele ja küüntele. Looduslik väävel on „ilu mineraal“, hoiab juuksed läikivad, naha sileda ja jume noorusliku.

Uurimustulemused näitavad, et paljudel inimestel on organismis väävlipuudus ning see kasvab vanusega. MSM aitab taastada naha elastsust ning annab energiat. Tõstab rakkude läbilaskvust, mistõttu toitainete ja hapniku imendumine paraneb ning toksiinide ja jääkainete väljavool kehast kiireneb, seob osasid raskemetalle. MSM aitab säilitada normaalset PH taset – väävel on insuliini põhikomponent, mis mängib olulist rolli süsivesikute ainevahetuses.  

Koostis: 100% metüülsulfonüülmetaan. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarvitada peale kehtivusaja lõppu. Säilitada kuivas, toatemperatuuril.

35505
Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet