OptiMSM organic
search

OptiMSM organic

12,00 €

OptiMSM on puhas, orgaaniline, bioloogiliselt aktiivne väävliühend, mis on organismis sisalduv põhikomponent kollageenielastiinikõhrede ja keratiini moodustumiseks. Annab paindlikkust ja tugevust lihastele, luudele, liigestele, sisemistele membraanidele, nahale, juustele ja küüntele. Looduslik väävel on „ilu mineraal“, mis hoiab juuksed läikivad, naha sileda ja jume noorusliku.

200g

Kogus

MSM-i kasulikkus:

· Leevendab valu ning erinevatest artriidi tüüpidest tulenevat põletikku.

· Pärsib armkoe moodustumist ümber liigeste ja aeglustab kõhre taandarengut.

· Soodustab seedetrakti tervist.

· Toetab immuunsust.

· Vähendab allergiatega seotud probleeme.

· Soodustab vigastuste paranemist ja toidab juukseid, nahka ning küüsi.

· On kasulik inimestele, kellel on kõrvetised, artriit, migreen või lihasvalu.

Parandab naha tervist ja jumet –

MSM ehitab koos C vitamiiniga uusi, terveid kudesid ja normaliseerib kollageeni moodustumist ja parandab naha tervist.

Kiirendab paranemist 

MSM suurendab keha ainevahetusjääkide väljutust rakutasandil, kiirendab märgatavalt paranemist ja lisaenergiat. Lisab liigestele liikuvust, aitab toota elastseid naha- ja lihaskudesid.

Toob leevendust osteoartriidi, liigese paistetuse, liigese jäikuseliigesevalu ja kõõluse-põletiku korral. Suurepärane abivahend spordivigastustest paranemisel. Vähendab lihasvalu.

Vabastab organismi mürkainetest – MSM tõstab rakkude läbilaskevõime ja viib raku seinte kaudu organismist välja toksiinid ja ainevahetusjäägid samas kui olulised toitained ja niisutus viiakse rakkudesse. Vähendab allergiat.

Tugevdab juukseid ja küüsi – MSM on tõeline „ilumineraal“, mis annab kollageeni ja keratiini tootmiseks vajalikku väävlit, juustele ja küüntele tugevuse ja tiheduse.

Alandab põletikku ja kaalu – MSM on võimas põletikuvastane aine tänu ainevahetusjääkide eemaldamisvõimele rakuseinte kaudu. Rakud hakkavad läbi rakuseinte väljutama liigset vedelikku, toimub loomulik kaalulangus.

Võitleb sooleparasiitide vastu ja vähendab stressi.

MSM on üks parimaid toitaineid puhastamaks keha mürkidest, kõigest üleliigsest, vajalik energia tootmisel, raku varustamisel hapnikuga ning abiks immuunsüsteemi töös.

Kasutamine: Lisa pulbrit veele koos C vitamiiniga (nt. sidruni- või muu C vitamiini rikka mahl või lahustuv C-vitamiini tablett). Algul 1tl pulbrit klaasile veele (=2 tassi), järkjärgult suurendades kogust kuni 2-3spl päevas. MSM säilib kehas tarbitavana 12 tundi, seda tuleks tarbida kaks korda päevas – hommikul ja õhtul. MSM läheb meie kehas kohta, kus vajadus tema järele on kõige suurem. 

Ühekordsest MSM-i võtmisest ei ole paraku aga kasu, tuleks tarvitada kuurina 1-2 nädalat kuni 2 kuud enne kui võib näha märgatavaid tulemusi.

MSM on bioloogilise väävli allikas, mis on kehas paljude valkude, kudede, hormoonide ning ensüümide komponent. Väävlil on oma roll ka maksa detoksifikatsioonis. Kuna MSM võib pärssida valuimpulsse, kaasa aidata vereringe tegevusele ning vähendada põletikku kudedes, siis on seda uuritud kui võimalikku valuvaigistit ning põletikuvastast looduslikku raviainet. MSM-i on uuritud seoses selle võimega valu vähendada. 

10 Tooted
Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet